NOVÝ RENAULT
RAFALE E-TECH HYBRID

mierime vysoko a pretvárame sami seba
motorizácia E-Tech full hybrid s výkonom 200 k a E-Tech 4x4 300k¹
dojazd až 1100 km²
s integrovanými³ službami Google a viac ako 50 dostupnými aplikáciami⁴

1motorizácia E-Tech 4x4 300 k bude k dispozícii neskôr 
2s plnou nádržou benzínu, podľa údajov WLTP
3Google, Google Play, Android Auto a Google Maps sú ochranné známky Google LLC
4závisí od krajiny

200 k

Pohonná jednotka E-Tech full hybrid

300 k

motorizácia E-Tech 4x4

1100 km

dojazd

984 cm²

obrazovka openR + head-up disple

raf-1.webp

Dizajn modelu Renault Rafale je inšpirovaný leteckou technikou a pripomína jemný, oblý tvar trupu lietadla. Výsledkom dôkladného vývoja je karoséria typu sportback, ktorá svojimi čistými líniami zapadá do celkovej siluety bez narušenia jej harmónie, a predstavuje tak dynamické a športové SUV kupé.

Renault Rafale

komfort a svetlo

Táto technológia poskytuje veľkú panoramatickú strechu solarbay® , ktorá sa podľa potreby stmieva a zosvetľuje. Sami si určíte, koľko svetla chcete, pomocou štyroch dostupných režimov priehľadnosti – komfort na mieru.

agilita a stabilita

Pri nízkych rýchlostiach natáča 4Control Advanced zadné kolesá až o 5° v opačnom smere ako predné kolesá, takže polomer otáčania je porovnateľný s mestským vozidlom. Pri rýchlosti nad 50 km/h sa zadné kolesá natáčajú kvôli zlepšeniu stability až o 1°

active driver assist

Active driver assist kombinuje inteligentný adaptívny tempomat so systémom „Stop & Go“ a centrovaním vozidla v jazdnom pruhu. Udržuje bezpečnú vzdialenosť, reguluje rýchlosť podľa stavu vozovky a zaisťuje udržiavanie vozidla v strede jazdného pruhu. Ak sa premávka spomalí, systém umožní automatické zastavenie a rozjazd vozidla.

Predáváme vozidlá značiek